• DOLAR
  6,0367
  % 3,83
 • EURO
  6,9475
  % 4,52
 • ALTIN
  229,7362
  % 0,81
 • BIST
  88.734,76
  % 1,83
BACAK UZUN GÖSTERMENİN YOLLARI

BACAK UZUN GÖSTERMENİN YOLLARI

BACAK UZUN GÖSTERMENİN YOLLARI:

*Bacaklarınız kısa ise kıyafet renklerinizi sade tutmanız gerekir. Eğer çok renkli kıyafetler tercih ederseniz vücudunuz bölersiniz böylece bacaklarınız kısa olduğunu ortaya çıkarırsınız. Sade renkler ise her zaman bütünlük sağlar.

*Etek Boyunuzu kısa tutun. Çünkü uzun etekler bacakları olduğundan da kısa gösterecektir. Seçeceğiniz etek dizinizin üstünde olmalıdır. Asla uzun olmamalıdır.

*Bilekten bağlı olan ayakkabıları tercih etmeyiniz. Bilekten bağlı olan ayakkabılar ayağınızı böler.Eğer bilekten bağlı ayakkabı seçmediğinizde ayağınız ucuna kadar görünür ve böylece bacaklarınız daha uzun görünür.

*Topuklu ayakkabı kısa bacaklılar için adeta kurtarıcıdır. Eğer giydiğiniz topuklu ayakkabıyı saklamak istiyorsanız geniş paçalı pantolon tercih edebilirsiniz.

*Etek ve pantolonlarda düşük bel tercih ettiğinizde bacaklarınız olduğunda daha kısa görünecektir. Bu nedenle yüksek belli pantolonlar kurtarıcıdır.

*Dar pantolonlardan uzak durunuz. Dar pantolonlar vücuda yapıştığından kalçanız nerede bittiğini belli eder ve bacaklarınızın kısalığı ortaya çıkar.

*Maksi elbiseler hem zarif hem de uzun gösterir . Ama dikkat edilecek nokta ise etek kısmının yerlerde sürünmemesini sağlamaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Facebookta bize Katılın