• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Açık Mutfak Modelleri

Açık Mutfak Modelleri

Açık Mutfak Modelleri

Evlerde mutfaklar için bir çok kişinin tercih ettiği en son trend açık mutfaklardır. Evinizin şekline göre birçok şekilde açık mutfağı kullanabilirsiniz. İlk seçenek olarak köşeli mutfağı tasarlayabilir ve mutfağınızı ufak bir kahvaltı masası ve oturma bölümü olarak ayırabilirsiniz.

Bir başka seçenek olarak ise evinizin duvarlarını mutfak modeline göre tasarım yaptırabilir ve ön kısmında olacak şekilde bir bar ve mutfağınızın oturma yerlerini yaptırabilirsiniz.
Mutfaktaki barın aynı şekilde bar sandalyeleri ve kahvaltı için ayrılmış alan olarak kullanabilirsiniz. Bir başka seçenek ise eğer mutfağınız girintili bir şekildeyse ” U ” olacak şekilde tasarlayabilirsiniz.

Eğer ki genişçe bir alanınız var ise ada mutfak modeli en çok beğenilen, istenilir ve tavsiye edilen modeldir bundan faydalanabilirsiniz.
Ada mutfak şekli size hem kahvaltı alanının geniş olmasını sağlayacak hem de daha büyük ve geniş bir tezgâha sahip olmanızı sağlayacaktır.
Yukarıda da anlattığımız gibi açık mutfak istiyorsanız mutlaka evinizin şekline uygun bir seçimde bulunmalısınız ki evinizle mutfağınız uyumlu olsun hem siz hem de evinize gelenler tarafından beğenilsin.

 

Açık Mutfak Modellerine Aşağıdaki resimlerden birine tıklayarak tüm Açık Mutfak Modellerini görme imkanına sahipsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Facebookta bize Katılın