• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Ağda Sonrası Sivilce Çözümü

Ağda Sonrası Sivilce Çözümü

Ağda sonrası sivilce nasıl geçer; Ağda işlemi sırasında kıl köklerinin şiddetli bir biçimde yerinden çekilmesi bölgeyi uyararak sivilce oluşumuna niçin olabiliyor. Ağda sonrası sivilce nasıl geçer Kadinay.Net sizler için araştırdı.

Ağda Sonrası Sivilce Nasıl Geçer..

Ağda yapmanın en büyük cilde hasarlarından birisi sonrasında cildin tahriş olmasından kaynaklı oluşan sivilcelerdir! Fakat bu sorunu sivilce öncesi alacağınız tedbirlerle ortadan kaldırmanız mümkündür.

Ağda sırasında Sivilce Durdurmak İçin;

Ağda kaynaklı oluşan sivilceleri ortadan kaldırmak için en iyi yöntemlerden biri, ağda öncesinde ve esnasında soğuk kompreks yapmaktır.Bunların yanında kıyafet olarak pamuklu ürünleri tercih etmelisiniz.Cildin terlemesini engellemek için pamuklu kumaş kullanımı arttırılmalıdır.Bir öteki öneri ise ağda öncesi peeling etkin ceset şampuanı kullanmaktır.Bu işlemi bir havlu yardımıyla ılık su ile ıslatarak uygulaya bilirisiniz.Bu sayede ölü deriden kurtulur ve ciltteki pozitif inşa uzaklaştırabilirsiniz.

Ağda sonrası oluşan Sivilceleri vermek için ise;

Oluşan sivilcelerin genişlememesi için sivilce oluşan bölgeye kesinlikle elle dokunmayınız.Eğer dokunursanız sivilceler yayılır.Eğer ağda sonrası sivilceleriniz oluştuysa, bir müddet havuza girmeyiniz.Duş alırken ise küvet yerine ayakta duş almayı tercih edin.Fazla çalışma yapıp terlememeye özen gösterin.Terlemeniz sivilce bölgesini şiddetlendirir ve yayar.Ağdadan sonraki gün peeling etkili cisim şampuanı ile fazla bastırmadan yıkayınız.Tahrişi elde etmek için soğuk kompreks uygulayın sivilce oluşan bölgelere.Ve cildinizin hava alabileceği kıyafetler giymeye itina gösterin.

Etiket ağda Ağda sonrası sivilce Ağda sonrası bakım Ağda sonrası sivilce tedavisi Ağda sonrası sivilcelere tedbir Ağda Sonrası Sivilce Nasıl Geçer Ağda sonrası oluşan sivilceler Ağda sonrası alerji Ağda sonrası alerji nasıl geçer Ağda sonrası alerji tedavisi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Facebookta bize Katılın