• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Ballı Epilasyon

Ballı Epilasyon

Ballı Epilasyon

Bayanların ortak derdi vücutta çıkan istenmeyen tüyler dir. Bu sebeple de istemedikleri kıllarını yok etmek için birçok yöntem denerler. Sir ağdalar, jiletler, epilasyon makineleri ve daha birçok yöntem istenmeyen tüyleri alır. Önemli olan nokta ise; istenmeyen kılların alınması için en doğa ve kesin çözümü bulmaktan geçmelidir.

Ballı epilasyon ise; bu nokta tüm bayanların imdadına erişir. Özellikle de hasssas bölgelere tererddütsüz bir şekilde uygulanabilen ballı epilasyon aynı zamanda da %100 doğal ve bitkiseldir. Sir ağdalar vücutta sarkmalar oluştururken; ballı epilasyonun bu tarz ya da başka şekilde hiç bir yan etkisi ve güzelliği bozacak tesiri bulunmamaktadır. Bu yüzden de ballı epilasyon u rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ballı epilasyon için sadece 3 adet malzeme ye ihtiyacımız var. Bunlardan biris, limon, diğeri; başlıktan da anlayacağınız gibi bal ve sonuncusu bez parçaları olmaktadır. Ballı epilasyonun hazırlanışı da oldukça kolaydır. Öncelikle bal ve limon bir kapta karıştırın ve ateşe koyun. Ateşe koyduğunuz bal ve limon karışımı sıcak olmalı ve kaynamalıdır.

Kaynadıktan sonra epilasyona hazırsınız demektir. Uygulaması için de öncelikle karışımınızı yanınıza almalısınız. Ardından istenmeyen tüylerinizin bulunduğu bölgeye ballı epilasyonunuzu sürmeniz gerekir ve birkaç saniye kadar bekledikten sora ballı epilasyonu sürdüğünüz bölgenin üzerine bez parçasını koyup çekmelisiniz. Çektiğinizde istenmeyen kıllarınız artık bez de olacak ve kıllarınızdan kurtulmuş olacaksınız. Bu kadar kolay, ekonomik ve sağlıklı bir epilasyon için tereddüt etmenize asla ve asla gerek yok.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Facebookta bize Katılın