• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Cilt Beyazlatma Estetiği Nasıl Yapılır

Cilt Beyazlatma Estetiği Nasıl Yapılır

Cilt Beyazlatma Estetiği Nasıl Yapılır

Cilt ağartma estetiği bir uçtan bir uca sizde, cildinizde mütenevvi nedenlerden kaynaklı husule gelen cilt koyularını giderebilir, cildinizin eski halini almasını sağlayabilirsiniz.

Estetikle cilt beyazlatıcı, cilt beyazlatıcı estetiği, deri nasıl beyazlatılır, cildi beyazlatan estetik uygulamaları, estetikle deri beyazlatma yöntemleri, deri ağartma estetik yöntemleri, cilt ağartma estetik yöntemler ile mümkündür.

Estetik uygulamalar artan bir şekilde birçok kişiye istediği bir dış görünüş kazandırmakla beraber, cildinde yer yer koyu lekeler yer alan kişileri, bu problemlerinden kurtulmasına da asistan oluyor. Cilt beyazlatıcı estetiği doğru sizde, cildinizde mütenevvi nedenlerden kaynaklı husule gelen deri koyularını giderebilir, cildinizin eski halini almasını sağlayabilirsiniz. bununla beraber deri estetik uygulaması sayesinde cilt renginizi 1-2 ton açtırabilmeniz de mümkün. Beyaz tenli bir cilde sahip edinmek için cilt beyazlatıcı estetiği nasıl yapılır, merak edilenleri sizlerle paylaştık.

Beyaz tenli olmanın yolları hakkında kısa bir aydınlatmak gerekirse ten rengini açma ameliyatları bu konuda birincil akla gelen çözümdür. Özellikle ABD de bir fazla siyahi usta ve meşhur, cildin melanin pigmenti üretimini baskılayan hidrokinon, ayı üzümü , yaban mersini , dut veya yaban mersini çalısı yapraklarından elde eden Arbutin, Kojik asit, Azelaik asit, askorbik asit , Magnezyum askorbil fosfat, tarçın özü, Alfa hidroksi asit, Niacinamide gibi cilt beyazlatma ajanlar ve bir takım ilaçlar ile desteklenen cilt ağartma operasyonları geçiriyor. Alt dahası deri lekeleri dolayısıyla cildi koyulaşan ve esmerleşenler için ışın tedavisinden tutun da leke giderici kremler e kadar epeyce geniş bir yelpazede çare seçenekleri mevcuttur.

Diğer yanlamasına cilt beyazlatmanın bir öteki yolu da dermabrazyon denilen yöntemdir. Bu yöntemle cildin ihtiyar derisi soyularak daha alçak tabakalardaki gen derinin çıkması sağlanıyor. Hem bu yöntem kalıcı beyazlık sağlamıyor. Ancak bir süreliğine de olsa daha açık ve aydınlık bir cilde sahip olmanıza muavin oluyor.

Cilt beyazlatıcı kremler de son dönemlerde bir hayli ilgi görebilen cilt beyazlatıcı yolu olarak uyarı çekiyor.

Diğer yanlamasına da cildi daha beyaz bir ülkü getirmek için kullanılabilecek nebati çözümler var. Altında sizler için derlediğimiz nebati cilt beyazlatma yöntemleri ile daha beyaz tenli olmayı başarabilirsiniz. Tabi doğal tedavinin etkisi büyük oranda sizin cilt yapınıza ve ten renginize bağlıdır. Bazı kişilerde bu doğal cilt ağartma yöntemler oldukça üstünlük verirken bazılarında ne yazık ki pek işe yaramıyor. Yani uzun lafın kısası çok ta umut bağlamamak gerek ama denemekte de menfaat var diye düşünüyorum

Deri Ağartma Estetiği Nasıl Yapılır?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Facebookta bize Katılın