• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Davranışlarınız Bebeğinizi Etkiliyor Olabilir

Davranışlarınız Bebeğinizi Etkiliyor Olabilir

Davranışlarınız Bebeğinizi Etkiliyor: Çocuk gelişimi döneminde bebek için anne her ne kadar önemliyse baba da bir öyle önemli. Çünkü baba evi idare eden, yemek yemek getiren, onları koruyan bir Süpermen !

Davranışlarınız Bebeğinizi Etkiliyor

Çocuk gelişimi döneminde bebek için anne her ne kadar önemliyse baba da bir böylece kayda değer. Çünkü baba evi idare eden, yemek yemek getiren, onları koruyan bir Süpermen !

Bilindiği gibi bir çocuk için baba hayatın vazgeçilmez bir parçası. Ancak babanın davranışları ve tutumu bebeklerin gelişimi açısından da bir böylece manâlı duruyor. Yeni cins babalar da bu durumun farkında ama eski tür sert, asi ve dehşet babalar gitmiş; yerine harika, tatlı ve sakin babalar gelmiş.

Bebeklerinizin daha doğmadan sizi anladığını biliyor muydunuz?

Evet arkadaşlar, daha o doğmadan sizi anladığını ve duyduğunu bildiriyoruz. Daha çocuk doğmadan bunların farkındaysa doğduktan sonra bu konuda daha ihtiyatlı olmalısınız. Çünkü çocuğunuzun karakteri sizlerin elinizde. Siz ona ne dek iyi bir psikolojiyle yaklaşırsanız o kadar verimini alırsınız. Çünkü bebeğin birincil tanıdığı kişiler sizlersiniz. Bu konuda babaya büyük pay düşmekte. Çünkü bebeği karnında dokuz ay taşımış, onun sancı ve acılarını çekmiş bir anne, bir babadan daha fazla sakin ve daha fazla halden anlayan olabiliyor. Ama bu acı ve ağrıları çekmeyen bir baba doğal olarak bunların haberdar olmadığı için ortaya fazla çeşitli sıkıntılar doğuyor.

İyi bir baba elde etmek iyi bir kıza / oğlana sahip olmanızın temelinde yatar. Çocuğunuza iyi bir baba olmak dayanma ve tecrübenin işidir. Gelecekte sizin parçanızın başarılı olmasını istiyorsanız ve kendinize dominant olamıyorsanız bir psikolojik danışmandan bilgiler almalısınız. Bebeğiniz kucağınıza fazla yakışıyor, onu alın ve sevin.

Davranışlarınız Bebeğinizi Etkiliyor

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Facebookta bize Katılın