• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kudret Narı Mucize Gibi

Kudret Narı Mucize Gibi

Kudret Narı Mucize Gibi

Kudret Narının uygulama kolaylığını Türkiye’de birincil defa AksuVital sunuyor. Olgun Kudret Narı meyvesinin zeytinyağıyla şifalı buluşması sonucu elde edilen Zeytinyağlı Kudret Narı macun ve kapsülden daha sonra Türkiye’de ilk kez Softjel formunda .

Geleneksel olarak mide rahatsızlıklarında,indirimli ve yaralarda kullanılan kudret narı bununla beraber diyabetik faydasından dolayı da kullanılmaktadır. Kudret narı yemesi bir hayli baskı bir meyve olduğundan zeytinyağında bekletilerek karışım halinde ve balla karıştırılarak macun formunda ve kapsül formlarında tüketilmektedir.  Ama  bunları tüketimi bile cümbür cemaat için kolay yok.    

AksuVital Kudret Narına yeni bir perspektif getirdi ve Zeytinyağlı kudret Narını Türkiye’de ilk defa softjel formunda üretti. Kokusu ve tadı olmayan , helal esaslarına uyularak üretilen Zeytinyağlı Kudret Narı softjel herkesin rahatlıkla tüketebileceği bir formda olup kullanımında büyük huzur sağlıyor.

Kudret Narı, ihtiva ettiği alkaloitler, charantin, momordican, oleanolikasit, proteinler ve kudretnarı meyvesinin hücre yenileyici özelliği bir uçtan bir uca bilhassa mide, bağırsak ve sindirim sistemi rahatsızlıklarının önlenmesine tezgâhtar olarak yıllardır geleneksel olarak kullanılagelmiş bir meyvedir. Kudret Narı, meyve ve yaprakları,mineral ve vitaminler bakımından zengindir. Demir, kalsiyum, fosfor ve B vitaminleri içerir. Tüketiciler kudret Narının faydalarının yanısıra softjeli tüketerek içerisinde yer alan yüksek miktardaki zeytinyağının, sayısız besleyici ve destekleyici özelliğinden de  faydalanacaklar.

AksuVital Ar-Ge Müdürü Ebru Koç konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu; “ Kudret Narı meyvesi mide ve bağırsak rahatsızlıkları ile kan şekerini düzenleyici etkisi bilinen ve yaygın tüketilen bir meyvedir. Kudret Narının zeytinyağı içinde bekletilerek kullanılması en bilinen tüketim formudur.Ama, bu şekilde oysa başvuru formu özellikle acı tadı ve kokusundan nedeniyle çoğu tüketici için mecburi olmaktadır.Bunu müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler baştan sona biliyoruz.Ar-Ge olarak bu konuyla ilgili neler yapabiliriz bunu araştırdık. Hem tadı ayrıca kokusu ile ağızda hastalık duygusal uyandırmadan kolaylıkla yutulabilir halde olan softjel formuna getirdik.AksuVital olarak ülkemizde softjel üretimini kendisi yapan sayılı birkaç firmadan biriyiz. Kullandığımız Kudret Narı meyvesini de kendi kontrolümüzde Düzce’de ürettiriyoruz.Bu sebeple ürünümüzün her aşamasına teknik ve bilimsel anlamda hakimiz.Müşterilerimiz AksuVital güvencesi aşağı memnuniyetle tüketebilirler.”

“Yıllardır geleneksel tıbbımızın vazgeçilmez bitkilerinden olan Kudret Narına yeni bir bakış açısı getirdik. Vatanının doğu Hindistan olduğu tahmin edilen Kudret Narı ülkemizde Akdeniz, Ege, Marmara ve Batı Karadenizde yetiştirilen bir bitki.Sonbaharda toplanan meyveler taze olarak yenildiği gibi, zeytinyağıyla karıştırılarak veya macun biçiminde de tüketilebiliyor.

Hücre yenileyici, mide dostu ve karaciğer destekleyici olarak bildiğimiz kudret narının faydaları araştırmalarla da destekleniyor.”

1989 yılında bal üretimi ile faaliyetine başlayan AksuVital, ilerleyen yıllarda doğal ürünler konusunda uzmanlaştı. Bugün 25 takvim tecrübesiyle AksuVital, Shiffa Home, Avicenna, Vitalest, Softem, Natural Hekimce markaları aşağıda yiyecek, gıda takviyeleri ve dermokozmetik ürünler üretmektedir. AksuVital, bal, pekmez,bitkisel yağlar, bitkisel kremler, bitkisel şampuanlar,nebati sabunlar, sporcu ürünleri, nebati çaylar, öğütülmüş ürünler, gibi zengin mahsul çeşitleri ile insanlığa dinç, dinç ve formda bir hayat sunuyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Facebookta bize Katılın