• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Nasıl Daha Zayıf Görünürüz

Nasıl Daha Zayıf Görünürüz

Sevgili hanımlar, ne yaptıysak hala kilo veremeyenlerdenseniz ve bir türlü artı kilolarınızı gizleyemiyorsanız  bi yerlerde bir hatalı yapıyorsunuz demektir. Giydikleriniz, seçtiğiniz desenler, kumaş türleri sizi olduğunuzdan artı şişman gösteriyor olabilir. Hemen gelin fazla kilolarımızı sır olarak saklamak için neler giymeliyiz neler giymemeliyiz öğrenelim.

Artı kilolarımız varsa ufak ve çok gizli etekler giymek en büyük yanlıştır.Bu stil etekler kiloları olduğu gibi meydana çıkarır.Kalın, sert ve dökümü olmayan kumaşlar ise daima 1 karoser daha şişman gösterir.

– Geniş hatlata sahip olan bayanlar katiyen enine çizgiler ve iri desenleri tercih etmemelidir.

– Pantolon seçerken bacakları saran açık renkli pantolonlardan uzaktan durmalısınız. Bunun yerine koyu renkli pantolonları giymek daha doğru olacaktır.

– Giyebileceğiniz kıyafetlere gelince; bluzlarda küçük desenleri, dikine çizgileri, tek renk veya koyu renkleri tercih etmelisiniz. Eteklerde dökümlü ve ince kumaşlar sizi 1 vücut daha ufak gösterecektir. Uzun veya ara boy etekler daha güçsüz gösterir.

– Degaje ve V yakalı bluzlar kilolu hanımlarda fazla daha hoş durmaktadır. Bu tarz bluzları seçmek fazla yakışacaktır. Pantolon seçerken ne çok bakımlı nede çok bol kesimleri seçim etmeyin. Boru paça ve likralı pantolonlar seçmek daha doğru olacaktır. Kilo veremedim, giydiğim hiç bir şey yakışmıyor demeyin! esas kurallara dikkat ederseniz fazla kilolarınızdan sizden diğer kimsenin haberi olmaz 🙂

Etiket özel perhiz güçsüz görünmenin sırları nasıl güçsüz görünülür kiloları gizlemenin yolu pozitif kiloları gizli tutmak

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Facebookta bize Katılın