• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Salatalık erkekler için Sağlıklı Mı

Salatalık erkekler için Sağlıklı Mı

Salatalık erkekler için Sağlıklı Mı

Nat Hawes salatalık içerisindeki “citrulline” maddesinin sertleşme sorununun çözümü olduğunun altını çizerek, erkeklerin bol bol salatalık tüketmelerini öğüt ediyor.

‘Nature Cures’ (Doğa İyileştirir) kitabının yazarı Nat Hawes, uyumlu olarak salatalık bitiren erkeklerin iktidarsızlık sorunu yaşama riskinin büyük ölçüde azaldığını belirtti

İngiltere’de geçtiğimiz yıl satışa sunulan ve ‘en fazla satan kitaplar’ listesine giren ‘Nature Cures’ (Doğa İyileştirir) kitabının yazarı Nat Hawes, düzenli olarak salatalık bitiren erkeklerin iktidarsızlık sorunu yaşama riskinin büyük ölçüde azaldığını belirtti.

 

Salatalığın içerisinde yer alan ‘citrulline’ bileşiğinin kan dolaşımını geliştirerek kan damalarını rahatlattığının altını çizen ünlü beslenme uzmanı, “Salatalık ‘citrulline’ zengini bir besin.

 

Sertleşme sorunu yaşayan erkeklerin bol bol salatalık tüketmesini öneririm” ifadelerini kullandı.

 

SERTLEŞME SORUNU NEDİR?

 

 

 

Sertleşme sorunu, cinsel ilişki için zorunlu sertleşmeyi başlatamama veya sürdürememe durumunun devamlı ya da tekrarlayan şekilde olmasıdır.

 

Bu problem, yaşam tarzı ve kullanılan ilaçların etkisiyle oluşabileceği gibi penisin sertleşmesi için gereken kanı içeren damarlarda oluşan sorunlar neticesinde de meydana gelebilir.

 

Sertleşme sorunu kimlerde görülür?

 

* 40 yaş üzeri erkekler

 

* Şeker Hastalığı (şeker) hastaları

 

* Prostat kanseri ameliyatı olan hastalar

 

* Yürek ve Damar Hastaları

 

* Kolestrol ve yüksek tansiyon hastaları

 

* Birtakım ilaçların bağlı etkilerine ast

 

* Aşırı kilosu olanlar

 

* Içki ve sigara tüketenler

 

* Psikolojik sorunu olanlar

 

 

 

“SERTLEŞME SORUNU YALNIZCA CİNSEL BİR SORUN YOK!”

 

 

 

Yapılan çalışmalarda özellikle 55 yaşından minik erkeklerde ortaya çıkan sertleşme sorununun, yürek hastalıklarını 5 kat arttırdığı ortaya konmuştur.

 

Erkeklerde sertleşme sorunu yalnizca cinsel bir problem olmakla kalmayıp bununla birlikte vücudun tehlike habercisidir. Kalp damar hastalıkları ortaya çıkmadan önce öyle çok hastada sertleşme problemi başlayabilmektedir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Facebookta bize Katılın