• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sizinde Güzel Göğüsleriniz Olsun

Sizinde Güzel Göğüsleriniz Olsun

Kadınlar için güzelliklerini ve dişiliklerini ön plana çıkaran göğüsler zamanla deforme olarak şekil bozukluğuna sebep olmaktadır. Bu gibi durumları önlemek için estetik veya sizin kendinize uygulayabileceğiniz bir takım yöntemler vardır. Günümüzde en ideal göğüs ölçüsü, 90 olarak bilinse de kadının vücut yapısı da bunu desteklemesi gerekmektedir. Vücudunuzla uyumlu olması gerekmektedir. Herhangi bir estetik operasyona gerek kalmadan göğüslerinizin dik ve diri durması için işte sizlere önerilerimiz ve püf noktaları.

İlk önerimiz spor yapmak, spor yaparak diri göğüslere sahip olabilirsiniz. Göğüslerinize faydalı olacak olan hareketleri öğrenerek evde kendinizde yapabilirsiniz. Sporu aksatmadan yaparsanız, faydasını gerçekten göreceksiniz.

Sütyen kullanmak göğüslerinizin sağlığı için önemli bir rol taşımaktadır. Geceleri uyurken çıkarmanız gerekir ki kan dolaşımınızı bozmasın. Göğüs ölçülerinize uygun pamuk sütyenler kullanabilirsiniz. Daha sağlıklı olacaktır.

En etkili ve pratik yollardan biri ise, duştan çıkmadan önce soğuk su ile göğüslerinize şok uygulatmalısınız. Dikleştirerek, sarkmalarında önüne geçebileceğiniz bir yöntemdir. Şok uygulamasını alışkanlık haline getirmelisiniz, göğüslerinizin dik durması ve sarkmaması için bu yöntemini sürekli yapmalısınız.
Gebelik döneminde ise, göğüslerinize bitkisel yağlarla masaj yapabilir, çatlaklara ve sarkmalara bir nevi etki yaratabilirsiniz. Hamilelikte kilo artışı olacağından göğüslerde düzensizlik gözlenmesi normaldir.

Göğüs bakımında bir diğer önemli etken ise, doğal yağlar:
Kaç yaşında olmanız önemli değil güzelliğiniz ve dış görünümünüz için göğüs bakımını ihmal etmemeniz gerekmektedir. En küçük örnek ise zeytin yağı veya badem yağıyla yapacağınız göğüs masajları bile çok faydalıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Facebookta bize Katılın