• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sperm Kanalı Tıkanıklığı Bitkisel Tedavi Yolları

Sperm Kanalı Tıkanıklığı Bitkisel Tedavi Yolları

Çocuk sahibi olmanın önünde bir engel olan sperm kanalı tıkanıklığı, nebati yöntemlerle tedavi edilebilir bir sorundur. Meni kanalı tıkanıklığı nebati çözüm yöntemleri hakkında merak edilenlere yanıt verdik.

Çiftlerin aşağı yukarı %15’inde görülen çocuk sahibi olmakta kuvvetli çekme meselesi aşağıda, sadece erkeğe tabi etmenler %20 oranındadır ve bunun yanı sıra yaklaşık %40 olayda da erkekteki mesele, çiftin çocuğunun olmamasına katkıda bulunmaktadır. Bu Vesile Ile, çocuk sahibi olmakta zorluk yaşayan çiftlerin % 50-60’ında, erkekteki bir meselenin kısmen de olsa sebepler aralarında bulunduğu uzmanlarca açıklanmıştır ve erkekte kısırlıkla alakalı sorunların aralarında, çok büyük bir oranla yapılan sperm tahlilinden anlaşılabilirse de, bir takım vaziyetlerde özel tetkikler gerekebilir.

Erkeklerde görülen kısırlık sorunları arasında en sık rastlanan problemlerden bir her birine de, erkekte sperm (meni) kanalı tıkanıklığıdır. Erkekte sperm kanalı tıkanıklığının bitkisel tedavisi hakkında sizleri bilgilendirdik. Erkeklerde görülen meni kanalı tıkanıklığının doğal çözümü için uygulanması gereken kür bakın ne.

Sperm kanalı tıkanıklığı tedavisi

Vazovazostomi evvelden savunma emelli olarak meni kanalını bağlatmış olan (vazektomi) veyahut başka nedenlerden dolayı meni kanalında tıkanıklık olan kişilerde, tıkanıklığı onarmak için uygulanan bir yoldur. Vazoepididimostomi ise, her tarafta benzer nedenlerden nedeniyle epididim ile meni kanalının birleştirilmesi işlemidir. Her iki işlem de erkek kısırlığında uzman (androloji) bevliye doktorları kadar yapılmaktadır.

Sperm kanalı tıkanıklığı doğal tedavisi: Taze Enginar saplarının ve başlarının altındaki etli kısmını, tuz, biber ve havlu canla yemek meni kanalını açar.

Sperm Kanalı Tıkanıklığı Nebati Tedavi

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Facebookta bize Katılın